Шановні ветерани та громада с-ща Шляхове !!!

           У День пам’яті та примирення і в День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні ми віддаємо належне пам’яті  та вшановуємо звитягу всіх тих, хто чинив опір страшному злу минулого століття – фашизму.

       Ця пам’ятна дата підкреслює головну цінність – людське життя. Адже шляхетність вчинків не залежить від громадянства та національності. Підтвердження цьому – наше буремне сьогодення. Ми захоплюємося стійкістю та мужністю героїв, які боронять цілісність нашої країни від ворога на східному кордоні. І це свято як ніколи актуальне для сучасної України. Історія доводить, що всі війни завжди закінчуються миром. І дуже важливо, щоб після завершення війни на Сході нашої держави разом з миром наша країна отримала й примирення.

Слова безмежної вдячності і шани висловлюємо сьогодні Вам, дорогі ветерани! Ми горді тим, що є вашими нащадками і раді, що ви є нашими сучасниками. Турбота про Вас – наш святий обов’язок. Отож будемо старатися виконати його гідно. Ваша самовідданість, моральні принципи, патріотизм і мудрість – неоціненне багатство в скарбниці нашого народу.

            Сердечно бажаємо кожному миру і злагоди, доброго здоров’я, щасливих і довгих літ життя, добробуту і благополуччя кожній родині!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *