Новини

Перемога у І зональному етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року- 2021»

Відділ освіти, культури, молоді та спорту, освітянська громада Шляхівської сільської ради щиро вітає вчителя математики Раківського ЗПЗСО Лукічову Наталю Сергіївну  з перемогою у І зональному етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року- 2021».

       Зичимо міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, оптимізму, творчих здобутків, сили та наснаги у виконанні почесної місії вчителя – творінні добра, навчанні та вихованні учнівської молоді. Нехай кожен день приносить Вам  радість і задоволення від зробленого, а щирість і талант знаходять відгук у серцях вихованців.

З всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Шляхівської сільської ради щиро і сердечно вітаємо  з професійним святом –  працівників культури та аматорів народного мистецтва Шляхівської сільської ради!

       Бажаємо вам теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня захисника України та Дня Українського козацтва!

14 жовтня – особлива дата для мільйонів українців. Відповідно до Указу Президента України у день великого християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці ми вшановуємо захисників рідної землі. І це невипадково, адже багато років тому Богородиця стала  Берегинею козацького роду і сьогодні під її Покров стають новітні герої України. Цей день поєднує справжніх чоловіків – чесних, сильних і мужніх, готових взяти на себе відповідальність не лише за власну родину, але і за свою справу, за свою Батьківщину. Цей величезна нагода згадати звитяги предків, які здобули та відстояли нашу свободу і незалежність, та низько вклонитися тим, хто сьогодні не на словах, а на ділі, там, на передовій здійснює щоденний подвиг – захищає честь, гідність, суверенітет, цілісність, незалежність неньки України.

У цей величний день ми просимо Пресвяту Богородицю взяти під своє покровительство усіх захисників України. Подарувати їм гарну долю, міцне здоров’я, довголіття, а найважливіше – можливість виконувати свій обов’язок у мирній та процвітаючій Україні.

Слава Україні!

Героям Слава!

 

З повагою,

 Сільський голова                                                             Віктор ДОЛЯ

Шантаж у цифровому просторі

За даними світового огляду впливу пандемії коронавірусу на дітей в онлайн, в період карантину діти стали  проводити на 80% більше часу онлайн, значно почастішали випадки булінгу з використанням інформаційно-комунікаційних технологій, а сексуальна експлуатація дітей в інтернеті збільшилась вдійчі. На жаль в Україні випадки також почастішали.
    Беручи до уваги вищевикладене та з метою профілактики та захисту дітей від шантажу   цифровому просторі, сексуального насильства  та експлуатації,  вашій увазі представлено відеоролик некомерційного, соціального значимого характеру.

 

ШАНОВНІ ОСВІТЯНИ ШЛЯХІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем вчителя! Щодня ви вкладаєте свої знання і життєвий досвід в уми і душі нового покоління, розвиваючи здатність творчо мислити, приймати рішення, відповідати реаліям стрімко розвиваючогося світу. Нехай обраний вами професійний шлях приносить радість, успіхи, а кожен день наближає до нових горизонтів у професії.

Бажаємо вам добра і здоров’я, щастя і миру, успіхів і удачі у всіх починаннях!

Щодо інформування по новим онлайн-серіалам на платформі Дія. Цифрова освіта

На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України,
затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2019 року
№ 849, зокрема, цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх
вільно набути», Міністерство цифрової трансформації запустило національну
онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка наразі
доступна в мережі Інтернет за посиланням: osvita.diia.gov.ua. Продовжити читання “Щодо інформування по новим онлайн-серіалам на платформі Дія. Цифрова освіта”

З днем дошкільного працівника

Шляхівська сільська рада та відділ освіти, культури, молоді та спорту вітає зі святом всіх працівників закладів дошкільної освіти Шляхівської сільської ради, які віддають щоденно тепло своїх сердець дітям!

      Ми впевнені, що Ваша доброта та педагогічна майстерність перетворять кожен день для вихованців дитячого садка в день радості та щастя!

       Бажаємо Вам завжди мати міцне здоров’я, життєву силу, особисте щастя і родинне тепло.

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!

З 1 серпня 2020 року в Україні відкрито ринок природного газу для побутових споживачів, що надає можливість громадянам самостійно обирати постачальника газу.

Для розрахунку розміру житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, щомісяця органи соціального захисту населення отримують від виконавців послуг відомості про забезпеченість громадян послугами та про розмір цін і тарифів на житлово-комунальні послуги і платежів за такі послуги, у тому числі постачання та розподіл природного газу . Продовжити читання “ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!”

“Чиста енергія для Вашої родини”

В рамках кампанії спільними зусиллями Держенергоефективності та європейських партнерів розроблено відеоролік з метою підвищення обізнаності споживачів про можливості зменшення енергозалежності, покращення якості та комфорту життя, формуванню культури ефекртивного використання енергії, у т.ч. із відновлюваних джеред енергії.

З відеороликом соціальної реклами ви зможете ознайомитись за посиланням: https://www.facebook.com/s.rada.shlyahove

Solar_energy_for_house_ua

Power_from_wind_ua

Heat_from solar_ua

Heat_biomass_ua

Дорогі школярі Шляхівської сільської об’єднаної територіальної громади! Шановні педагоги та батьки!

Першовересень завжди був, є і буде хвилюючим днем для кожної людини. Це день радісних очікувань і надій, з якого починається тернистий шлях до світу знань і дивовижних відкриттів.

Дорогі школярі! Шановні батьки та вчителі! Прийміть найтепліші привітання з Днем знань і початком нового навчального року. 1 вересня – це свято, яке дороге кожному, хто навчається і навчає. Для педагогів – це початок нового етапу в роботі, Продовжити читання “Дорогі школярі Шляхівської сільської об’єднаної територіальної громади! Шановні педагоги та батьки!”