Апарат сільської ради

Назва структурного підрозділу та посад

ПІБ

Телефон, email

 

Керівництво ради та виконавчого комітету:

1

Сільський голова

Доля

Віктор Георгійович

58-2-81

2

Заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Колєсніченко

 Олександр Васильович

58-2-47

kolesnichenko.a.v85@ukr.net

3

Секретар сільської ради

Бабіч

Ольга Василівна

58-2-47

24961980@mail.gov.ua

4

В.о. старости с. Томарине

Римашевська

Віра Кирилівна

+380 50 594 26 99

 

В.о. старости с. Раківка

Сезоненко Сергій Геннадійович

+38066 013 94 92

rakivka-rada@ukr.net

 

В.о. старости с Урожайне

Коломоєць

Олена Іванівна

+38099 324 64 53

radaurojayne@ukr.net

Загальний відділ

1

Начальник відділу

Дамаскіна

Лариса Миколаївна

58-2-47

Shlyah_s.rada@ukr.net

2

Спеціаліст І категорії з юридичних питань

Штогрин

Катерина Василівна

3

Спеціаліст І категорії з кадрової роботи

Димченко

Надія Вікторівна

4

Діловод

Хроленко

Яна Володимирівна

radaurojayne@ukr.net

 

Діловод

Голован Світлана Олександрівна

svetlana.golovan.74@ukr.net

 

Діловод

Коган

Любов Петрівна

 

rakivka@i.ua

5

Інспектор з громадської безпеки, громадський помічник дільничного інспектора

(вакансія)

 

Відділ земельних відносин, благоустрою, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури

1

Начальник відділу

Літвіненко

Євгеній Вікторович

58-2-47

shlyah_s.rada_zem_vidil@ukr.net

2

Спеціаліст ІІ категорії  з питань земельних відносин

(вакансія)

3

Інспектор з питань земельних відносин

Таранець

Наталя Олександрівна

+38096 33 23 153

4

Інспектор з благоустрою, ЖКГ та розвитку інфраструктури

Загребаєва

Антоніна Григорівна

+38099 420-04-09

5

Інспектор з питань інвестиційної діяльності та муніципальних ініціатив

(вакансія)

 

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

1

Начальник відділу, головний бухгалтер

Літвіненко

 Катерина Олександрівна

58-2-88

buhgalter0150@ukr.net

 

 

2

Спеціаліст І категорії з питань бухгалтерського обліку

Шпильова

Світлана Павлівна

3

Спеціаліст ІІ категорії з питань бухгалтерського обліку

Григоренко

Світлана Сергіївна

4

Інспектор з питань бухгалтерського обліку

Височина

Наталія Олексіївна

 

 

Відділ фінансів, планування та інвестицій

1

Начальник відділу

Северіна

Галина Георгіївна

58-2-88

2

Спеціаліст ІІ категорії з питань фінансової та економічної політики, прогнозування та економічного аналізу доходів

(вакансія)

 

3

Інспектор  з питань фінансової та економічної політики

(вакансія)

 

Відділ освіти, культури,молоді та спорту

1

Начальник відділу

Бєляєва

 Людмила Анатоліївна

shlyah_vokms@ukr.net

58-2-47

2

Головний спеціаліст  з методичної роботи

Бакай

Ольга Сергіївна

3

Спеціаліст  І категорії з питань освіти, культури, молоді та спорту

(вакансія)

 

4

Інспектор з методичної роботи

(вакансія)

 

 

Відділ соціального захисту населення

1

Начальник відділу

Семак

Тамара Семенівна

58-2-47

shlyah_vszn@ukr.net

2

Спеціаліст І категорії   у справах дітей

(вакансія)

3

Інспектор

Лобанова

Ольга Михайлівна

       

 

Відділ державної реєстрації

1

Начальник відділу, державний реєстратор  

Ємець

Діана Самвелівна

місцезнаходження:
м. Берислав, вул. 1 Травня, 246

+38099 039 53 54

2

Інспектор з питань реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання /перебування фізичних осіб  та військового обліку

Степанюк

Надія Іванівна

58-2-47

shlyah_s.rada.social.vid@ukr.net

3

Державний реєстратор речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень

Вороніна

Ірина Миколаївна

місцезнаходження:
м. Берислав, вул. 1 Травня, 246

+38099 039 53 54

4

Державний кадастровий реєстратор

Крилова

Людмила Олександрівна

місцезнаходження:
м. Берислав, вул. 1 Травня, 246

+38099 039 53 54