Серпневий форум педагогів Шляхівської громади

28 серпня  у  актовій залі Шляхівської сільської ради на традиційну  серпневу конференцію зібралися педагоги  закладів дошкільної та загальної середньої освіти  об’єднаної територіальної громади, щоб обговорити досягнення 2019-2020 навчального року  та спланувати  пріоритетні завдання на наступний навчальний рік.

У роботі конференції взяли  участь секретар сільської ради Бабіч Ольга Василівна, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Бєляєва Людмила Анатоліївна, керівники закладів загальної середньої та дошкільної освіти, вчителі, вихователі, соціальні педагоги і психологи.

За підсумками роботи  першого півріччя   за високий рівень професіоналізму, значний внесок у навчання та виховання підростаючого покоління  грамотами сільського голови  були нагороджені директори закладів дошкільної освіти Столяр О.Л.,       Дем’янчук Г.Б., заступник директора з навчально-виховної роботи Шевченко А.В. та вчителі Костін В.А., Лукичова Н.С.  Грамотами  відділу освіти, культури, молоді та спорту нагороджені  вихователі Шляхівського закладу  дошкільної освіти  – Науменко І. В. та Проценко С. В. і Томаринського  закладу  дошкільної освіти   – Сергійчук В. І.

 Надані також подяки керівникам гуртків, які успішно підготували школярів до участі в обласному конкурсі «Писанка сміється у своїй красі» – Садовській Н.А.,    Шевченко Г.В.  (Шляхівський ЗПЗСО), Кречко М.В. (Раківський ЗПЗСО).

Після завершення конференції  учасники продовжили спілкування у Шляхівському закладі повної загальної середньої освіти на засіданнях міжшкільних методичних об’єднань за циклами дисциплін, де обговорювали методичні рекомендації до викладання предметів у новому 2020-2021 навчальному році. Працювало 5 об’єднань:

  • початкових класів;
  • природничо-математичного циклу;
  • філологічного циклу;
  • суспільно-гуманітарного та естетичного циклу і технологічних дисциплін;
  • класних керівників, соціальних педагогів та психологів.

Директори     закладів   дошкільної    освіти     та   вихователі   розглядали методичні  

рекомендації  щодо організації діяльності дошкільної освіти у 2020-2021 навчальному році  у формі  інструктивної – методичної наради.

Для підготовки вчителів до навчання  в умовах змішаного та дистанційного навчання за допомогою електронних освітніх платформ «Нові знання» та «Єдина школа» працювали 2 майстер-класи під керівництвом  директора Шляхівського закладу загальної середньої освіти Кучмак І.М. і вчителя математики та інформатики  Раківського закладу загальної середньої освіти Лукичової Н.С. Педагоги вчилися організовувати навчальний процес  на інформаційних  автоматизованих системах, вести електронні журнали та щоденники.

Завдань перед освітянами освітнього округу Шляхівської громади сьогодні поставлено багато. Та практично реалізувати їх можливо лише разом, вдосконалюючи свою педагогічну майстерність  та управлінську діяльність.

Тож успіхів та натхнення нам у новому 2020-2021 навчальному році!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *